Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Gjejme Serial Ne Google !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Si Te Gjejme Serial Ne Google !   Mon Mar 28, 2011 8:16 pm

Si Te Gjejme Serial Ne Google !

Do tju tregoj se si ju mund te gjeni numrin serial te çdo loje ose programi qe ju doni.

Shkojm ne google dhe se pari shkruajm emrin e programit ose lojes pastaj ne fund i vendosim shkurtesen "94fbr".
p.sh (adobe photoshop 94fbr)

Kjo Vlen Per Te Gjithe Ata Qe Nuk E Dinin Pasi Eshte E Vjeter Si Metode !

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Si Te Gjejme Serial Ne Google !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Bota e Informatikes •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Programe Freeware-
Kërce tek: