Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka Jeni Tu Ba Në Kto Momente...?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Qka Jeni Tu Ba Në Kto Momente...?   Thu Mar 17, 2011 5:15 am

Ktu Na Kallxoni Se Qka Jeni Tu Ba Në Kto Momente...?

Unë për veti, po rri Kisha flejt po spo kom koh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
Alba One
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 9

MesazhTitulli: Re: Qka Jeni Tu Ba Në Kto Momente...?   Sun Mar 20, 2011 3:57 am

per momentin po rri volla qa ka me ba ora  1 : 57 po pres mu ba mbramje me ja fut gjum se diqka pom merr gjumi po heret me flejt 
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qka Jeni Tu Ba Në Kto Momente...?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Biseda dhe Diskutime •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Bisedë e lir-
Kërce tek: