Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Silva: Fitorja ndaj Chelseat vlen për titull

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Silva: Fitorja ndaj Chelseat vlen për titull   Sun Mar 20, 2011 3:16 pm

Silva: Fitorja ndaj Chelseat vlen për titull

Mesfushori i Manchester Cityt, David Silva, beson se ekipi i tij ende ka gjasa për ta fituar Ligën Premier nëse mposht Chelsean në Stamford Bridge të shtunën.“Nëse ne fitojmë në Stamford Bridge dhe United të ketë probleme në javën e fundit, atëherë ka gjasa që ne ta fitojmë titullin”.
“Chelsea është i detyruar të fitojë, kështu që situata ngrit presionin. Mendoj se ekipi me sulmin më të mirë do të fitojë. Ne duhet të mbajmë nervat dhe të mos e ndryshojmë filozofinë tonë sulmuese”, ka thënë Silva.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Silva: Fitorja ndaj Chelseat vlen për titull
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Teknologja & Informacioni •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Sporti-
Kërce tek: