Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Alkena

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Alkena    Sun Mar 20, 2011 4:16 am


ELEMINUAR

Mosha: 22 vjeç
Gjendja civile: Beqare
Vendlindja: Pejë
Vendbanimi: Prishtinë
Arsimi: I Lartë, Psikologji
Hobi dhe interesa: Politika, letërsia, filmat, Facebook-u.
Thotë për veten: “Jam energjike dhe pozitive. Në raport me njerëzit qëndroj gjithmonë në opozitë. Zakonisht në debate e ndiej veten superiore. Më pëlqen qendra e vëmendjes”.
Hyn në Big Brother: Për të dhënë një imazh ndryshe të vajzave kosovare dhe sigurisht për famë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Alkena
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: