Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Alma

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Alma    Sun Mar 20, 2011 4:15 am


Mosha: 29 vjeç
Gjendja civile: Beqare

Vendlindja:
Shkodër

Vendbanimi:
Puglia, Itali
Arsimi: I lartë, Shkenca Politike
Profesioni: Konsulente juridike
Hobi: Muzika, kërcimi, televizioni.
Thotë për veten: “Jam e ndjeshme, e sigurtë tek vetja dhe me karakter të fortë. Jam kaotike dhe energjike. Kur më acarojnë, i bëj të pendohen”.

Hyn në Big Brother:
Për të realizuar një ëndërr të dikurshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Alma
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: