Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Emilio

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Emilio    Sun Mar 20, 2011 4:15 am


ELEMINUAR

Mosha: 28 vjeç
Gjendja civile: Beqar
Vendlindja: Korçë
Vendbanimi: Tiranë
Arsimi: I lartë
Hobi dhe interesa: Futbolli
Thotë për veten: “Jam i aftë të sfidoj veten përballë karaktereve të ndryshme që ofron shtëpia e Big Brother. Jam ironik dhe bëj humor me gjithë njerëzit që më rrethojnë”.
Hyn në Big Brother: Për të ndryshuar realitetin që po jeton, nga i cili është i pakënaqur. Shumë gjëra në jetë i kanë mbetur përgjysmë; këtë eksperiencë synon ta çojë deri në fund.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Emilio
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: