Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ergysi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Ergysi    Sun Mar 20, 2011 4:14 amMosha:
24 vjeç

Gjendja civile:
Beqar
Vendlindja: Krujë
Vendbanimi: Shkodër
Arsimi: I lartë

Profesioni:
Aktor në teatrin “Migjeni” të Shkodrës, moderator.

Hobi:
Muzika, letërsia.

Thotë për veten:
“Dua që atë që kam dhe ndiej ta ndaj me të tjerët. Mendoj se kam të gjithë aftësitë dhe energjitë e duhura për të qenë pjesë e një reality show si ky”.
Hyn në Big Brother: Për t’i dhënë këtij show një dimension tjetër, atë të një artisti që e shikon botën ndryshe, me shumë ngjyra dhe forma.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Ergysi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: