Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fatjona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Fatjona    Sun Mar 20, 2011 4:14 am


ELEMINUAR

Mosha: 22 vjeç
Gjendja civile: Beqare
Vendlindja: Dibër e Madhe, Maqedoni
Vendbanimi: Tiranë
Arsimi: I Lartë, Master Shkenca Sociale
Hobi: Moda, muzika.

Thotë për veten:
“Jam komplekse, tërësore. Kur i futem diçkaje e çoj deri në fund. Vështirësitë që kam kaluar në jetë më kanë bërë më të fortë”.
Hyn në Big Brother: Për të fituar, për të qenë e pavarur ekonomikisht. Do luajë për vete dhe jo për të tjerët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Fatjona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: