Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hënesi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Hënesi    Sun Mar 20, 2011 4:13 am


ELEMINUAR

Mosha: 24 vjeç

Gjendja civile:
Beqar
Vendlindja: Vlorë
Vendbanimi: Vlorë
Arsimi: I Lartë, Shkollë Elektrike
Profesioni: Administron një biznes të familjes
Hobi: Futbolli, çiklizmi, palestra dhe noti.
Thotë për veten: “Jam djalë i mirë dhe i sinqertë. Jam i hapur, nuk mbaj të fshehta për askënd.
Hyn në Big Brother: “Sepse dua të bëhem VIP i dëshpëruar. Nuk e kam provuar asnjëherë televizionin. Ta shohim një herë!”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Hënesi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: