Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Imelda

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Imelda    Sun Mar 20, 2011 4:13 am


ELEMINUAR

Mosha: 25 vjeç
Gjendja civile: Beqare
Vendlindja: Tiranë
Vendbanimi: Tiranë
Arsimi: I mesëm

Profesioni:
Parrukiere në trajnim

Hobi:
Televizioni, kërcimi, moda.
Thotë për veten: Kam shumë energji që dua t’i ndaj me të tjerët. Nuk e kam idenë se çfarë duan të shohin të tjerët tek unë. Unë do bëj maksimumin të shfaq veten time ashtu siç jam”.

Hyn në Big Brother:
Për të bërë diçka të mirë për veten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Imelda
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: