Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Klodjana

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Klodjana    Sun Mar 20, 2011 4:12 am


ELEMINUAR

Mosha: 19 vjeç
Gjendja civile: Beqare
Vendlindja: Tiranë
Vendbanimi: Tiranë
Arsimi: I mesëm, Hoteleri-Turizëm
Hobi: Muzika, spektakli
Thotë për veten: “Jam e çiltër dhe di t’u bëj ballë situatave të vështira. Më pëlqen shumë të luaj”.
Hyn në Big Brother: Sepse e tërheq shumë formati. Pëlqen të njohë njerëz të rinj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Klodjana
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: