Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Marieli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Marieli    Sun Mar 20, 2011 4:12 am


Mosha: 23 vjeç

Gjendja civile:
Beqar
Vendlindja: Durrës
Vendbanimi: Piacenza, Itali
Arsimi: I Lartë, Marketing
Profesioni: Wrestler
Hobi: Muzika rock
Thotë për veten: “Nuk dua të jem më lart se të tjerët, por i barabartë me të gjithë. Respektoj mendimin e tjetrit dhe jam i durueshëm edhe kur njerëzit gabojnë. Jam racional dhe nuk merrem kurrë me vogëlsira”.
Hyn në Big Brother: Për të njohur gjeneratën e tij në Shqipëri, e cila i mungon prej vitesh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Marieli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: