Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mirjeta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Mirjeta    Sun Mar 20, 2011 4:11 am


Mosha: 23 vjeç
Gjendja civile: Beqare
Vendlindja: Shkodër

Vendbanimi:
Angli, Londër
Arsimi: I Lartë, Ekonomi
Profesioni: Menaxhere
Hobi: Muzika dhe festat.
Thotë për veten: “Kam shumë besim tek vetja dhe i mbroj idetë e mia. Kam një karakter të veçantë që dua ta ndaj me të gjithë. Jam tip optimist dhe gjithnjë në kërkim të eksperiencave që të japin adrenalinë”.

Hyn në Big Brother:
Për të bërë qejf, për të pushuar dhe për t’u përballur nga afër me njerëz të kulturave të ndryshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Mirjeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: