Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ogreni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Ogreni    Sun Mar 20, 2011 4:10 am


Mosha: 26 vjeç
Gjendja civile: Beqar
Vendlindja: Vlorë

Vendbanimi:
Tiranë
Arsimi: I Lartë, Ekonomi.
Profesioni: Operator fluturimesh në aeroport.
Hobi: Futbolli.
Thotë për veten: “Jam i komunikueshëm, i qetë dhe social. Kam karakter të fortë. Di ku dhe kur t’u imponohem të tjerëve. Jam folës dhe dëgjues i mirë”.
Hyn në Big Brother: Jo për famë, as për para, por për të ndryshuar jetën e tij të përditshme dhe për një sfidë ndaj vetes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Ogreni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: