Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Olgeri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Olgeri    Sun Mar 20, 2011 4:09 am


ELEMINUAR

Mosha: 26 vjeç
Gjendja civile: Beqar
Vendlindja: Tiranë
Vendbanimi: Tiranë
Arsimi: I Lartë, Drejtësi.
Profesioni: Këngëtar, producent muzikor
Hobi: Feja Budiste, vendet aziatike
Thotë për veten: “Jam njeri që i kam provuar të gjitha në jetë, nga kamarieri, kuzhinieri, pjatalarësi. Jam çun me sedër, jam rritur në rrugë, por tani është rradha ime!”.
Hyn në Big Brother: Për t’i bërë reklamë vetes dhe punës që bën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Olgeri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: