Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 torosi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: torosi    Sun Mar 20, 2011 4:09 am


ELEMINUAR

Mosha: 37 vjeç
Gjendja civile: Beqar
Vendlindja: Durrës

Vendbanimi:
Durrës
Arsimi: I mesëm
Profesioni: S’ka punuar asnjëherë
Hobi: Politika, sportet.
Thotë për veten: “Jam i papunë me eksperiencë. Rrjedh nga gjak mbretëror. Jam fisnik. Kam strategji në kokë që dua t’i vë në jetë në Big Brother”.

Hyn në Big Brother:
Për të luajtur, për të fituar. Të gjithë më thonë që jam fiks për këtë reality show.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
torosi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: