Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 valdimiri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: valdimiri    Sun Mar 20, 2011 4:08 am


ELEMINUAR

Mosha: 42 vjeç
Gjendja civile: I martuar, me 2 fëmijë

Vendlindja:
Selenicë e Vlorës

Vendbanimi:
Itali
Arsimi: I mesëm
Profesioni: Biznesmen, asistent ligjor
Hobi: Muzika, poezia.

Thotë për veten:
“Jam poet dhe fjala është arma ime më e fortë. Jam i komunikueshëm dhe tolerant me të gjithë”.
Hyn në Big Brother: Sepse mendon se del shumë i bukur në ekran.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
valdimiri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: