Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Algeni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Algeni    Sun Mar 20, 2011 4:08 am


ELEMINUAR

Mosha: 34 vjeç
Gjendja civile: Beqar
Vendlindja: Lezhë
Vendbanimi: Itali-Francë
Arsimi: I Lartë
Profesioni: Security
Hobi: Festat, muzika, kafshët, verërat e vjetra.
Thotë për veten: “Jetën e marr si të më vijë. Nuk bëj kurrë plane. Mendoj se kam bërë gjithçka që kam dashur. Nuk e kthej kurrë kokën pas”.
Hyn në Big Brother: Për qejf dhe vetëm për qejf.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Algeni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: