Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elisa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Elisa    Sun Mar 20, 2011 4:06 am


ELEMINUAR

Mosha: 22 vjeç
Gjendja civile: Beqare
Vendlindja: Tiranë
Vendbanimi: Londër
Arsimi: I mesëm
Profesioni: Asistente menaxhere në një qendër estetike
Hobi dhe interesa: Moda, shopping.
Thotë për veten: “Jetoj prej 12 vjetësh në Angli, ku kam jetuar eksperienca nga më të ndryshmet. Jam e thjeshtë dhe e komunikueshme, gjë që besoj do më ndihmojë në eksperiencën time në Big Brother”.
Hyn në Big Brother: Për të përjetuar diçka ndryshe dhe për të njohur njerëz të rinj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Elisa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: