Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ervini

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Ervini    Sun Mar 20, 2011 4:01 am


ELEMINUAR

Mosha: 33 vjeç
Gjendja civile: Beqar
Vendlindja: Tiranë
Vendbanimi: Tailandë
Arsimi: I Mesëm
Profesioni: Instruktor në palestër
Hobi: Festat, sportet, femrat.
Thotë për veten: “Unë jetoj në dy kontinente të ndryshme, në Azi dhe Europë. Big Brother për mua është një eksperiencë që mund ta përballoj pa problem”.

Hyn në Big Brother:
“Për t’u njohur me njerëz të rinj, për të bërë qejf dhe për të luajtur”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Ervini
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: