Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Klaudia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Klaudia    Sun Mar 20, 2011 3:59 am


ELEMINUAR

Mosha: 20 vjeç
Gjendja civile: Beqare
Vendlindja: Sarandë
Vendbanimi: Tiranë
Arsimi: I lartë, Shkenca Sociale
Profesioni: Shitëse
Hobi: Muzika, kërcimi.
Thotë për veten: “Në jetë kam disa parime që nuk lejoj njeri të m’i shkelë. Nuk bëj lehtë kompromise. Jeta në trysni më jep shumë adrenalinë”.
Hyn në Big Brother: Për të realizuar një ëndërr dhe për një të ardhme më të mirë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Klaudia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: