Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Konkuro Per Grad

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Konkuro Per Grad   Thu Mar 17, 2011 3:18 am

per te konkuruar per PrincEss duhet te jesh aktive konkurentja duhet te jet femer

per te konkuruar per VIP duhet ti kesh 150 poste dhe te jesh aktiv

per te konkuruar per moderator duhet ti kesh 350 poste dhe duhet te jesh aktiv me shum.

per te konkuruar per super moderator duhet ti kesh 480 poste dhe te jesh aktiv ne qdo askpekt te kesh poste me vler dhe te japesh pergjigjje te sakta ne kerkesat e antarve.

per te konkuruar per Desinger duhet me i punu:1 wallpaper , 2 Signature, 2 avatara , edhe 1 punim prej deshires ( kejt kto ne lidhje me Bukuroshat-Bukuroshet)Ju nese beheni dizajner duhet ti ndihmoni forumit me dizajne tuaja po ashtu edhe antarve kur kerkojne , dhe duhet te jeni aktiv ne forum jo vetem ne dizajn po edhe ne aspekte tjera ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Konkuro Per Grad
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-•Qendra e Forumit •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Kushtet e Përdorimit & Lajmrimet-
Kërce tek: