Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Super Internet TV 8.2 Premium Edition

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Super Internet TV 8.2 Premium Edition   Mon Mar 28, 2011 8:17 pm

Super Internet TV 8.2 Premium Edition

Super Internet TV ju lejon te shikoni 2200 + live kanale televizive dhe te degjoni 5000 + online radio stacione nga 100 + vende. Nuk ka nevoje per nje ****te Tuner TV sepse te gjitha kanalet jane Transmetuar permes lidhjes tuaj e internetit. Te gjitha qe ju duhen eshte nje PC me Windows dhe nje lidhje interneti. Ju mund te regjistroni edhe programet tuaja te preferuara ne do. Super Internet TV eshte ideale per njerezit e interesuar ne programet alternative, mesimi i gjuheve, kulturave te huaja, argetuese, sportive apo lajme.

Code:
http://www.file-rack.com/files/TQ8MaBoPY3QP/Super_Internet_TV_8.2_Premium_Edition.rar.html
Ose
uploading.com 1505SITVPE.rar.html

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Super Internet TV 8.2 Premium Edition
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Bota e Informatikes •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Programe Freeware-
Kërce tek: