Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Trojan Killer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Trojan Killer    Mon Mar 28, 2011 8:17 pm

Trojan Killer


GridinSoft Trojan Killer eshte edhe nje mjet i thjeshte per te hequr te gjitha llojet e sendeve te keqiija nga kompjuteri juaj.

Code:

rapidshare.com Trojan_Killer_v2.0.6.0.rar

Ose

http://www.files-cashout.com/download.php?file=14299

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Trojan Killer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Bota e Informatikes •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Programe Freeware-
Kërce tek: