Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kreshniku

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Kreshniku    Sun Mar 20, 2011 3:59 am


ELEMINUAR

Mosha: 25 vjeç
Gjendja civile: Beqar
Vendlindja: Mirditë
Vendbanimi: Tiranë
Arsimi: I lartë, Agro-Biznes
Profesioni: I vetëpunësuar në një firmë.
Hobi: Muzika, noti, jeta e natës.
Thotë për veten: “Jam i aftë të flas për biseda nga më të ndryshmet. Ha pak dhe rrobat e mia i laj vetë”.
Hyn në Big Brother: Për të treguar imazhin e një njeriu origjinal, të vërtetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Kreshniku
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: