Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Speed dawnload 5.2.12

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Speed dawnload 5.2.12    Mon Mar 28, 2011 8:12 pm

Speed dawnload 5.2.12
Speed Download 5 also introduces a stunning new user interface option that feels right at home in Mac OS X and is designed to help you be even more productive with fewer mouse clicks hence, completely redefining what you can do with your time online. Introducing SD Minimized mode; a serious upgrade to the Speed Download floater. Fully supports drag n drop, completely resizable, customizable, and a whole lot more. In minimized mode, SD is even more discrete on your Mac. Save screen space, but not power!Code:

hotfile.com Sdl212.zip.html

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Speed dawnload 5.2.12
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Bota e Informatikes •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Programe Freeware-
Kërce tek: