Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anti-Porn Pro v13.5.12.29 + patch

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Anti-Porn Pro v13.5.12.29 + patch    Mon Mar 28, 2011 8:11 pm

Anti-Porn Pro v13.5.12.29 + patch

Ky Program nevoitet per kompjutera Familjar, bllokon te gjitha faqet me permbajtje sex, porn apo erotike.
Eshte shum program i mir per porno ose gjera tjera te dyshymta po ashtu e fotografon e gjith punen qa ben ti ne pc edhe ku hyn ne internet po ashtu ky program i bllokon edhe msn duhet te hysh te options per me e çblloku.....etj


mediafire.com ?akmy2dmtmon

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Anti-Porn Pro v13.5.12.29 + patch
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Bota e Informatikes •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Programe Freeware-
Kërce tek: