Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perdorni Telefonin Si Webcam

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Perdorni Telefonin Si Webcam    Mon Mar 28, 2011 8:10 pm

Kodi:
megaupload.com IP6GNB0J

Pass

Kodi:
henk600

Kjo quhet Webcam plus 2.1 edhe funksionon me te gjithe windows mobile 5.0 /6/ 6.1/ 6.5
Pra edhe qualiteti i videos do jete ne baze te webcam te celularit tuaj 2.0 mpx psh

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Perdorni Telefonin Si Webcam
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Bota e Informatikes •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Programe Freeware-
Kërce tek: