Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edisoni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Edisoni    Sun Mar 20, 2011 3:57 am


Mosha: 24 vjeç
Gjendja civile: Beqar
Vendlindja: Vlorë
Vendbanimi: Itali
Arsimi: I mesëm
Profesioni: Mekanik, (kubist në kohën e lirë)
Hobi: Muzika, kërcimi, futbolli.
Thotë për veten: “Jam inteligjent, simpatik dhe hera-herës misteroz. Pika ime e dobët është familja, për të cilën do jepja gjithçka”.
Hyn në Big Brother: Për t’u bërë i famshëm, për një eksperiencë televizive në Shqipëri dhe për një të ardhme në fushën e modës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Edisoni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: