Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 iATKOS v7 Mac OS x86 Leopard 10.5.7 /10.6.3 for PC Intel/AMD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: iATKOS v7 Mac OS x86 Leopard 10.5.7 /10.6.3 for PC Intel/AMD    Mon Mar 28, 2011 6:47 pm

iATKOS v7 Mac OS x86 Leopard 10.5.7 for PC (Intel/AMD)/
Kodi:
hotfile.com/list/614510/96c8e5b
iATKOS S3 - Hackintosh Snow Leopard 10.6.3 Kodi:
hotfile.com/list/595893/0a6966d

Per me teper info Kodi:
http://www.google.com/images?q=iatkos+10.6.3+wallpapers&hl=en&biw=1360&bih=574&tbs=isch:1,imgo:1&source=lnt&sa=X&ei=msD2TOD5GY6hOrvalM0G&ved=0CBYQpwU
Ketu keni nje link qe te shikoni edhe me holleshisht per cfare po flas Kodi:
http://www.heroturko.org/softwares/mac/427341-iatkos-s3-1063-intel-only.html

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
iATKOS v7 Mac OS x86 Leopard 10.5.7 /10.6.3 for PC Intel/AMD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Bota e Informatikes •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Programe Freeware :: MAC programs-
Kërce tek: