Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Roxio Toast Titanium 10.0.5 (Mac)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Roxio Toast Titanium 10.0.5 (Mac)    Mon Mar 28, 2011 6:44 pm

Roxio Toast Titanium 10.0.5 (Mac)


Info
Toast Titanium goes way beyond the very basic burning in the Mac OS and iLife software, and sets the standard for burning CDs, DVDs, and now Blu-ray discs on the Mac. Create superior sounding audio CDs with smooth crossfades and transitions. Enjoy your TV shows anywhere with exclusive TiVoToGo and EyeTV burning. Convert and export video for an iPod, PSP, mobile phone, and more. Burn files of any size, and automatically catalog the contents of your discs. Copy your audio CDs, movies and DVDs. There is no easier or faster way to save, share, and enjoy your digital media on disc.

Download
http://rapidshare.com/files/324259307/c193-Roxio.Toast.Titanium.V10.0.5.MAC_DGN_CW.part1.rar
http://rapidshare.com/files/324260207/c193-Roxio.Toast.Titanium.V10.0.5.MAC_DGN_CW.part2.rar
http://rapidshare.com/files/324254876/c193-Roxio.Toast.Titanium.V10.0.5.MAC_DGN_CW.part3.rar

Ose

http://hotfile.com/dl/21459653/391f9c8/c193-Roxio.Toast.Titanium.V10.0.5.MAC_DGN_CW.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/21460256/d7373d0/c193-Roxio.Toast.Titanium.V10.0.5.MAC_DGN_CW.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/21460264/00bd2f8/c193-Roxio.Toast.Titanium.V10.0.5.MAC_DGN_CW.part3.rar.html

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Roxio Toast Titanium 10.0.5 (Mac)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Bota e Informatikes •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Programe Freeware :: MAC programs-
Kërce tek: