Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jonela

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Jonela    Sun Mar 20, 2011 3:56 am


ELEMINUAR

Mosha: 21 vjeç
Gjendja civile: Beqare
Vendlindja: Tiranë
Vendbanimi: Tiranë
Arsimi: I lartë, Drejtësi
Profesioni: Përfaqësuese shitjesh
Hobi: Muzika, moda.
Thotë për veten: “Jam sociale, e dashuruar pas aventurave. Kam karakter të fortë dhe në një diskutim dua të dal gjithnjë e para”.
Hyn në Big Brother: Thjesht për të ndryshuar diçka nga monotonia e përditshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Jonela
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: