Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Petriti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Petriti    Sun Mar 20, 2011 3:56 amELEMINUAR

Mosha: 23 vjeç
Gjendja civile: Beqar
Vendlindja: Prishtinë
Vendbanimi: Prishtinë
Arsimi: I lartë, Artet Figurative
Profesioni: Graphic Design
Hobi: Filmat, basketbolli, alpinizmi, muzika, kafshët.
Thotë për veten: “Jam njeri pa komplekse, përshtatem me këdo, mësoj shpejt. Jam debatues dhe në çdo bisedë dua të sqarohem deri në fund”.
Hyn në Big Brother: Për t’i dhuruar këtij reality show të papriturën, e cila më karakterizon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Petriti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: