Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qetësia në teatër

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alba One
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 9

MesazhTitulli: Qetësia në teatër   Sun Mar 20, 2011 3:53 am

Burri dhe gruaja diskutojnë zhurmshëm në teatër derisa po jepej një shfaqje. Pas 15 minutash, një burrë i ulur prapa tyre humb durimin dhe i drejtohet çiftit:
“Më falni por unë nuk po dëgjoj asgjë!”
Ndërsa burri i përgjigjet:
“Edhe ma mirë! Se çfarë bisedoj unë me gruan time ty nuk të intereson aspak!”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qetësia në teatër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Argetime te ndryshme •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Barcoleta & Humor-
Kërce tek: