Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hajduti, futej ne burg fshehurazi per te bere seks me te fejuaren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Hajduti, futej ne burg fshehurazi per te bere seks me te fejuaren    Thu Mar 24, 2011 1:02 amNevojat seksuale mund edhe ta detyrojne dike te mbyllet ne burg.

Ka ndodhur keshtu per 33 vjecarin Daniele Eberhardt, i cili ka arritur deri aty sa eshte futur fshehurazi ne nje burg gjerman ne qytetin e Bielefeld, per te kaluar nete te nxehta me te dashuren e vet. Tani, ai rrezikon qe te mbetet ne burg, per shkak se eshte denoncuar ne polici.

Djali, nje hajdut i thjeshte, eshte futur fshehurazi per shume nete, duke kaluar edhe nje siguri jo te ulet. Dhe gjate hyrjes fshehurazi, asnjehere nuk e kane vene re rojet. Per te hapur dyert, ai ka perdorur nje kopje celesi. Dhe e gjithe kjo ka vazhduar per nje muaj, e gjate kesaj kohe, “shoqet” e burgut te te dashures se tij jane “kenaqur” me skenat dhe me klithmat e ciftit ne shtrat. Por zhurmat u bene aq te bezdisura, sa te burgosurat u treguan rojeve te burgut.

“Na dukej sikur po shikonim ndonje film porno,” tha njera prej tyre. Burri u kap ne flagrance dhe eshte denoncuar.

Tani do te dale perpara gjykates qe do te vendose nese do ta ktheje ne burg.

Kuptohet pa te dashuren.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Hajduti, futej ne burg fshehurazi per te bere seks me te fejuaren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Biseda dhe Diskutime •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Kuriozitete-
Kërce tek: