Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bushtra pjellë 17 këlyshë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Bushtra pjellë 17 këlyshë    Thu Mar 24, 2011 1:01 am


Rritja e qenve të racës doga gjermane, Gabriela Kubalska, dëshiroi ta kursejë bushtrën e saj nga dhimbjet e lindjes.
Rritja e qenve të racës doga gjermane, Gabriela Kubalska, dëshiroi ta kursejë bushtrën e saj nga dhimbjet e lindjes.
Hania, doga gjermane e cila është 4 vjeç e gjysmë pjellë për herë të parë. Qeni i racës femërore sjelli në këtë botë 17 këlyshë në një klinikë veterinere në Varshavë me prerje cezariane.

“Qentë ushqehen gjashtë herë në ditë. Ka tetë meshkuj dhe nëntë femra”, tha Gabriela, duke shtuar se momentalisht ajo është një dado, e cila punon “me orar të zgjatur”.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Bushtra pjellë 17 këlyshë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Biseda dhe Diskutime •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Kuriozitete-
Kërce tek: