Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Transvestitët u rrahën pas zënkës se kush ka trupin më të bukur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Transvestitët u rrahën pas zënkës se kush ka trupin më të bukur    Thu Mar 24, 2011 12:55 am


Një grup i transvestitëve u përfshinë në një rrahje masive në restorantin La Fuente në rajonin e San Diegos, në SHBA-ve.
Rrahja filloi pasi që transvestitët po grindeshin se cili ka trupin më të mirë, thonë dëshmitarët. Pasi që filloi rrahja, së bashku me paruket fluturuan edhe tavolinat dhe karriget, si dhe këpucët me take të larta, ndërsa mysafirët e restorantit mbetën të tmerruar nga kjo skenë.

Njëri prej transvestitëve disa herë goditi kundërshtarin e tij, i cili po qëndronte i shtrirë në dysheme, duke mbajtur ndër duar edhe dy transvestitë tjera, ndërsa më pas të tre ranë në dysheme. Rrahjen e ndërpreu policia, por askush nuk u arrestua. Videoja e rrahjes më vonë u publikua në YouTube, dhe tërhoqi shumë shikues, shkruan “Daily Mail”.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Transvestitët u rrahën pas zënkës se kush ka trupin më të bukur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Biseda dhe Diskutime •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Kuriozitete-
Kërce tek: