Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkelqimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Shkelqimi    Sun Mar 20, 2011 3:51 amMosha: 30 vjeç

Gjendja civile: Beqar

Vendlindja: Vlorë

Vendbanimi: Vlorë

Arsimi: I mesëm

Profesioni: Ristorator

Hobi dhe interesa: Muzika, gatimi.

Thotë për veten: “Dua të vë në provë veten time, të shoh deri ku mund të arrij. Zakonisht jam energjik, i çiltër dhe shumë i komunikueshëm. Jam ekstravagant, me humor, tolerant. Më pëlqen shumë gatimi dhe muzika e bukur”.

Hyn në Big Brother: Sepse në jetë, çdo gjë e bëj për pasion dhe dëshirë. I tillë është edhe ky format.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Shkelqimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Reality Show •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Big brother ALbania 4 :: Banorët-
Kërce tek: