Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Virgjëria, sekreti i jetëgjatësisë së “stërgjyshes”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Presidenti
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Numri i postimeve : 322

MesazhTitulli: Virgjëria, sekreti i jetëgjatësisë së “stërgjyshes”    Thu Mar 24, 2011 12:53 am

Kush ka thënë se marrëdhëniët seksuale i bëjnë mirë shëndetit dhe zgjasin jetën e njeriut?
106 vjecarja skoceze Isa Blyth e hedh poshtë këtë hipotezë, pasi ajo pranon se nuk ka kryer asnjëherë marrëdhënie seksuale në jetën e saj, madje nuk ka puthur asnjë mashkull.

Ajo shprehet se nuk e ka ndier asnjëherë mungesën e një historie dashurie pasi ka qënë shumë e impenjuar me punë. Isa ka lindur në vitin 1904 në Edinburg dhe për rreth 35 vjet ka punuar si sekretare në fabrikën e uiskit, North British Distilleries.

Mbesa 67 vjecare, Sheena Campbell, rrëfen se tezja e saj ka qënë përherë e zënë me aktivitetet e punës dhe kjo e ka penguar të krijojë një familje.

“Që e vogël ka qënë një vajzë e kujdesshme dhe është kujdesur gjithmonë për motrat dhe vëllezërit e saj. Nuk kishte kohë as të mërzitej por edhe sot ajo ka një karakter të jashtëzakonshëm”, thekson mbesa.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://bukuroshatbukuroshet.123.st
 
Virgjëria, sekreti i jetëgjatësisë së “stërgjyshes”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bukuroshat Dhe Bukuroshet e LLAPIT :: •°¤*(¯`°(BB)•––––•(-• Biseda dhe Diskutime •-)•––––(BB)°´¯)*¤° :: Kuriozitete-
Kërce tek: